Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Facebook

Facebook reklam, Kurumsal Facebook Sayfa Takibi.

Twitter

Twitter reklam, Kurumsal Twitter Sayfa Takibi.

instagram

Kurumsal instagram Sayfa Takibi.

Blog

Blog sayfa oluşturma, Blog reklam, Kurumsal Blog Sayfa Takibi.

Sosyal Medya

Mavi Pc Web Tasarım Olarak Facebook Twitter İnstagram Blog Sosyal Medya Hizmetleri Vermekteyiz...

Sosyal Medya Optimizasyonu

Sosyal Medya Optimizasyonu , kısaca SMO , sosyal medya , online topluluklar ve topluluk web siteleri vasıtasıyla tanıtım yapmak için kullanılan yöntem dizisidir .

İşletmelerin tüketiciyle bire bir etkileşime geçmesi pazarlamanın en güçlü aracıdır . Etkili bir pazarlama stratejisi olarak ayakta kalmanız ve karlı bir işletme olarak devam etmeniz için tüketici duyarlı olmanız kritik bir gereksinimdir. İşte bu Sosyal Medya Optimizasyonuyla yapılır . Facebook , Twitter , Tumblr , Youtube , İnstagram gibi pek çok sosyal ağı üzerinden kullanıcılar ile bire bir etkileşime geçebilirsiniz . Markanızın ya da işletmenizin popülerliğini arttırabilirsiniz.

Günümüzde işletmelerin pazarlama maliyetlerini düşürmenin en belirgin yolları artık sosyal medyadan geçmektedir . Şöyle ki ; geleneksel pazarlamada ki medyaya ( gazeteler , televizyon kanalları , radyo gibi) verilen uçuk maliyetli reklamlar yerine , çok cüzi rakamlar ile sosyal medya üzerinden yapılan reklamlar ile milyonlarca kullanıcıya anında ulaşılabilir , binlerce ziyaretçiyi web sitenize çekebilirsiniz .

Türkiye de 26 milyonun üzerinde kişi her gün sosyal medya ağılarını ziyaret etmektedir . Bu hiç de azımsanmaması gereken bir rakam .

Sosyal Medya Optimizasyonu işletmenizin ya da ürünlerinizin sosyal kanallar üzerinden markalaşmanın , marka güvenilirliğini arttırma veya tanıtmanın , müşteri ve ziyaretçilerinizin sayısını arttırmanın en ucuz ve belki de en etkili yoludur .