Google Seo

Mavi Pc Web Tasarım profesyonel, kaliteli, kusursuz ve size en uygun bütçeler ile, kalıcı ve uzman, site içi ve site dışı SEO stratejiler ile, doğru kodlamalar ile , doğru zamanda ve doğru kitlelere ulaştırarak işletmenizin elit, başarılı bir duruş sergilemesini ve dijital dünyada ki rekabet piyasasında büyümesini hedefliyoruz. Uzman SEO çalışmalarımız ile işletmenizin güvenirliğini ve görünürlüğünü, markalaşmanıza ve müşteri potansiyelinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Biz sizin başarı ortağınız olmayı hedefledik.

Google Seo

Google Seo

SEO; Search Engine Optimization ya da Türkçe adıyla Arama Motoru Optimizasyonu web sitenizin belirli yöntemler ile arama motorları tarafından daha hızlı ve kolay indekslenmesini, sitenizin kelime bazlı arama kriterlerine göre arama sonuç sayfalarında üst sıralarında çıkmasını sağlayan site içi ve site dışı çalışmalardır.

İnternet kullanıcıların % 90 nı bir şeyi aramak için arama motorlarını kullanır. Google, Yahoo, Bing ya da Yandex gibi arama motorlarının amacı kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgilere , içeriklere (resim, video, müzik, metin vs. gibi), web sitesi ya da ürünlere en kısa sürede ve en zahmetsiz, kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktır. Bunu ise kullanıcıların kullandıkları aradıklarıyla ilgili bazı kelime ya da kelime öbekleri ( kelime anahtarları ) vasıtasıyla yaparlar . Netice olarak aranana en yakın sonuçlar sayfalar haline listelenir . İşte bu sıralamada arama motorları kendilerine has bazı algoritmalar ve kriterlere göre yaparlar.

Google Seo

İstatistiklere göre kullanıcıların % 90 nın sadece ilk üç sayfaya baktığını gösterir. Dolayısıyla ilk sayfalarda web sitenizin görünmesi için kıyasıya bir rekabet olduğunu tahmin edersiniz. Her internet girişimcisin en temel isteği web sitesinin ya da ürününün bu listede en üst sıralamasında yer almaktır.

Ülkemizde 36 milyon kullanıcı olmasına karşın sadece 20-30 civarında başarılı internet girişimcisi mevcuttur . Bunun nedeni ise SEO çalışmaların çalışmalarının eksik ya da yanlış yapılmış olmasıdır . Pek çok yatırımcı kısa vadede bir numara olma vaatleriyle kandırılmaktadır . Oysa ki profesyonel, kalıcı, organik ve kusursuz SEO çok iyi planlanmış, uzun vadeli stratejiler ile desteklenmiş bir çalışmadır.

Google Seo ve Faydaları

Google seo çalışması ile istenilen anahtar kelimeler örnek evden eve nakliyat kombi servisi toptan ayakkabı çilingir hizmetleri gibi Google'de ilk sıralarıda bulunan müşterilerimize yaptığımız çalışma şekilleri.

Google Seo
Google Seo
Web Site Analiz

Anahtar Kelimeler

İstenilen anahtar kelimelerinin analizi çıkartılır.

Web Site Google Uyumluluğu

Kodlamada eksik ya da eklenmesi gereken içerikler varsa eklenir.

Google Araçları

Eklenen ya da eklenmesi gereken Google Seo uzantıları eklenir.

Dış Bağlantı

Alex'a ve benzeri sitelerde bulunan URL analizi yapılır.

İçerik Yayımlama

Sitenizde bulunan kelimelerin düzenlenir.

Hedef Kitle

Örnek; bölge, yaş aralığı, ürün, marka seçilmesi ile seo işlemine başlanır.