Google Rehber - Google My Business

Müşteriler sizi ister Google Arama'da ister Google Haritalar'da veya Google+'da arıyor olsun Google My Business sizi doğrudan müşterilere bağlar...

Google My Business / İncele Örnek Google Arama / İncele

Google Rehber

Google rehber yeni adı Google My Business işletmelerin adres, telefon, çalışma saatleri, ödeme yöntemleri, ulaşım bilgileri ve benzeri bilgilerin eklenmesini, eklenen bu bilgilerin Google Haritalar ve ilişkili Google Mülklerinde görüntülenmesini sağlayan bir Google Hizmetidir.

Web siteniz olsun olmasın işletmenizi Google Rehbere kayıt ettirerek Google aramalarında çıkabilir, firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Google'ın yakın zamanda sunmuş olduğu Google Rehber servisi ile işletmenizi Google'a kaydederek daha fazla müşterinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Google Rehber puanlandırma sistemi ile size yorum yapıp puan veren müşterileriniz sayesinde aramalarda daha üst sıralarda çıkabilirsiniz. Google tüm işletmelere sunmuş olduğu bu özellikten sizde faydalanın, rakipleriniz karşısında bir adım öne geçin.

Google Rehber

Google Rehber nedir?

Google Rehber, işletme sahiplerinin işletme yeri bilgilerini güncellemesini ve yönetmesini sağlar. İşletme sahipleri bu bilgileri, işletme girişlerini güncellerken kullanabilir. Bu, söz konusu bilgilerin Google Haritalar'da ve ilişkili Google mülklerinde, arama ve Görüntülü Reklam Ağı sitelerinde doğru olarak görünmelerini sağlar.