E-Ticaret - Sanal Mağaza

Sanal Mağaza

E-ticaret ya da elektronik ticaret her hangi bir işletmenin internet vasıtasıyla ticari işlem yapmasıdır. E-ticaret zaman ve mekan sınırı olmaksızın işletmelerin geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır .

Diyelim ki gerçek hayatta X bir işletmeniz olsun . Hedef kitleniz ya da müşterileriniz ancak civar yerlerle ve sınırlı sayı ile kısıtlıdır. Oysa ki dijital platformda böyle bir sınır söz konusu değil. Kullanıcılar çok kolay bir şekilde ve anıda sitenizi ziyaret edebilir, ürünlerinizi inceleyebilir ve satın alabilir. Sizin tek yapmanız gereken onlara ürünleri kargoyla teslim etmek.

E ticaretin sizlere sağladığı fırsatlar sadece bunlarla da kalmıyor;

 1. Kolay Ulaşılabilirlik

  Size ulaşmak çok daha kolay ve hızlı. Zaman ve mekan sınırlaması yok

 2. Sınırsız İmkanlara Sahip , Çok Cüzi Rakamlara Mağazanız Olur

  Satın almak ve ya dükkan kiralamak , vitrin düzenlemek , işçi ,kira ve vergi gibi giderler için tonlarca para harcamanız gerekmiyor. Web sitenizin görüntüsünü dilediğiniz gibi belirleyebilir , sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz.

 3. Satışlarınızı Fiyat İndirimleri İle Arttırabilirsiniz

  Ürün fiyatlarını yükselten maliyetlerdir. Yukarıda bahsettiğimiz maliyetlerin olmamasından dolayı artık dilediğiniz kadar fiyatlarda indirim yapabilirsiniz ve satışınızı arttırablirsiniz. Bu hem daha çok satış yapmanıza hem de daha çok kazanmanıza olanak sağlayacaktır.

 4. 7 / 24 Açık Olmanın Avantajları

  Haftanın her gününde , günün her anında, hafta sonu tatili ya da öğle molası olmaksızın , sabah açma akşam kapatma gibi saat kısıtlaması olmaksızın, daima açık bir mağaza sahibi oluyorsunuz. Müşterileriniz dilediği saatte , günün her saatinde alışverişini kesintisiz yapabilir.

 5. Ziyaretçi ve Müşteri Potansiyeliniz Sınırsız

  Gerçek hayatta ki iş yerinize günde kaç kişi gelir ? 10 – 100 – 1000 mi ? Web sitenize dünyanın her yerinden insanlar sizi ziyaret edebilir . Geleneksel ticaret ile sadece mahallenize ve ya çevrenize satış yaparken e-ticaret ile Dünya müşteriniz olabilir .

 6. Satmak ve Kazanmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

  Satışlarınızı , kazancınızı ve müşteri potansiyelinizi arttırmak hiç bu kadar kolay ve ucuz olmamıştı . Arama Motorları ve ya Sosyal Medya üzerinden komik rakamlara vereceğiniz reklamlar ile işletmenizi ya da markanızı büyütebilir, her gün binlerce ziyaretçiyi sitenize çekebilirsiniz. En önemlisi de alanınızda ki köklü ve büyük firmalar ile eşit şartlarda rekabet edebilirsiniz./p>

Mavi Pc Web Tasarımın e-ticaret sitenizi akılda kalıcı , kullanımı kolay ,sizi ve ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtan ,e-ticaret projelerimiz ile trafik potansiyelinizi arttırarak arayıcıları alıcılara dönüştürmek , başarınızı kara dönüştürmek için çalışır . Sizin için en uygun bütçeler ile en etkin e-ticaret çözümleri üretir.